Kurumsal İçerik Yönetim Sistemi
Flex Pro CMS ile  Web Siteleriniz %100 Güncel
Flex CMS; Web Sitelerinizi güncel tutabilmenizi ve yönetmenizi sağlayan, esnek, güvenli, kurumsal içerik yönetim sistemidir.
 • Güçlü Dashboard
 • Sayfa Yönetimi
 • Blog Yönetimi
 • Ürün Yönetimi
 • Kategori Yönetimi
 • Kullanıcı ve Rol Yönetimi
 • Çoklu Dil ve Para Birimi
 • Menü Yönetimi
 • Medya Yönetimi
 • Api Entegrasyonları
 • Arama Motoru Uyumluluğu
 • Esnek ve Güvenli altyapı
Flex Pro Kurumsal Yönetim Paneli ile sizlere neler sunuyoruz?  
Güçlü Gösterge Tablosu (Dashboard)
Flex Pro CMS, kullanıcılar için kolay ve anlaşılır güçlü gösterge tablosuna sahiptir. Web siteniz üzerinde tam kontrole sahip olursunuz. Web sitenizle ilgili istatistikleri ve grafikleri görüntüleyebilir, ürünlerinizi, ve hizmetlerinizi yönetebilir, kullanıcılarınızı ve yetkilerini yönetebilir, ayarları değiştirebilirsiniz.
Anasayfa ve Slider Yönetimi
Anasayfanızın güncel kalması her şeyden önemlidir. Karşılama sayfanızdaki tüm içeriklerinizi (Slider, haberler, projeler, servisler) paneliniz üzerinden kolayca güncelleyip değiştirebilirsiniz.
Kullanıcı, Rol ve Yetki Yönetimi
Kullanıcılarınızla ilgili her şeyi yönetin. Kullanıcı grupları yaratıp, kişilerinizi ekleyin. Dilediğiniz bölüme dilediğiniz erişim ve yetkilendirmeyi yapın. Kullanıcılarınızın etkinliklerini anlık olarak gözlemleyin.
Sayfalar ve Blog Yönetimi
Sabit içerikli sayalarınızı düzenleyin ve en son haberlerinizi ekleyin. İçeriğinizi paylaşın veya ürünlerinizi için bir promosyon paylaşın. Hakkımızda, kullanım şartları, gizlilik politikası gibi sayfalar ekleyin ve düzenleyin...
Ürünlerinizi Yaratın ve Yönetin
Flex Pro CMS, ile hizmetlerinizi ve ürünlerinizi ekleyebilir, düzenleyebilir ve çoğaltabilirsiniz. Dilerseniz kullanım klavuzları ve ek dökümanlar ekleyebilir ve yönetebilirsiniz. Seo bilgileri kolayca girebilir, seo yönetimlerinizi yapabilisiniz.
Çoklu Dil Alt Yapısı
Gelişmiş dil alt yapısı sayesinde istediğiniz kadar dilde içerik oluşturablir ve yönetebilirsiniz. Bu sayade yazı, içerik,bilgi ve ürünlerinizin tanıtımını ve paylaşımını birden fazla dil ile aynı anda yapabilir. Sınırsız dil ekleme özelliği ile sayfalarınızın tamamında farklı dil kullanabilirsiniz.
Media Kütüphanesi ve Yöneticisi
Flex Pro CMS sisteminde tüm medya dosyaları medya kitaplığında depolanır ve buradan kolayca arama yapılabilir ve düzenleme yapılabilir ya da silinebilirsiniz.
Bu hizmetimizden nasıl yararlanabilirsiniz?
Hemen Başvur
0 (850) 477 - 1139 arayın ya da bize yazın
Sık Sorulan Sorular
Firmanız için ihtiyacınız olan her konuda içerik yönetim sistemimizi sizin için geliştirebiliriz. Adının özelliklerini taşıyan Flex CMS ihtiyaçlarınıza göre kolaylıkla şekil alabilir.
CMS ürünümüzü kullanan projeler
YGA Web Sitesi Ui & Ux
ORGANICERA Web Sitesi Ui & Ux
TELSAN Web Sitesi Ui & Ux
WEB SİTESİ
UI / UX TASARIMI ve daha fazlası.
MOBİL
UI / UX Tasarımı ve Yazılımı
PRINT
Kurumsal Kimlik, Katalog, Ambalaj,Reklam ve daha fazlası.
YAZILIM
İsteğinize özel esnek yazılımlar ile herşey kolay.
We made great work with Pars more than 10 years in our reputable projects Pencere and Paynet. Give him some idea clues and get wonderful designs not only classical webdesign, but also mobile and logo creativity.
Alper Harput,Arena Bilgisayar
Ekibin bir parçası olun!
junior Designer. Senior Designer. Frontend Developer.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yeni projeler ve yeni dostluklar en büyük hedefimiz. Bize projeniz ile ilgili bilgi verebilir misiniz?